یادی از گذشته ترسناک

خیلی وقت نیست. چهارسال می‌شه. اون موقع هم هزارتا کار و دغدغه داشتیم هر کدوم از اعضای خانواده درست مثل الان. بین ما اما پدرم انگار دغدغه‌های بیشتر و نگرانی‌های بزرگتری داشت. اینقدر که دیگه قلبش طاقت نیاورده بود. درد در قفسه سینه و تنگی نفس و بعد این دکتر و اون متخصص و این آزمایش و اون تست و نهایتا یه روز صبح در بیمارستان دی. رفتیم آنژیوگرافی به این امید که خونه پرش دیگه می‌گن باید از این بالنها یا یه چیزی توی این مایه‌ها بزنیم تا گرفتگی رگها باز بشه. رفتیم و گفتند عمل می‌خواد. اگر رفتید از در این بیمارستان بیرون و طوری شد نگید نگفتید. هیچی دیگه در خدمت حاجی بنده بودم و یکی از همکارانش. زنگی به مادر زدیم و اون بنده خدا هم پشت تلفن با گریه و زاری حرف زد و خلاصه همون روز پدر رفت اتاق عمل. به بنده هم گفتند برگردم خونه یک سری بزنم تا عمل تموم می‌شه که مادر تنها نباشه. یادمه داشتم از پله می‌آمدم پایین یه نگاهی به بالا کردم و گفتم یا ابوالفضل این پدرم دست شما سپرده. امانتم رو اگه درست نگه نداری رابطه ما به هم می‌خوره. اما خب طبق معمول «عشق است ابوالفضل»

/ 6 نظر / 10 بازدید
نوید زندگی

به نام خدا سلام روز بخیر دنیای مجازی فرصت مناسبی برای بحث و گفتگو درباره مسائل مختلف است .که بدوت ترس و تعارف دیدگاه و یا نظرات شخصی خود را از مسائل مختلف ذکر کنید تا درباره آنها بحث کنیم . پس یکبار دیگر وبلاگ فرهنگی و اجتماعی (زندگی سلام) من و دیگر دوستان مشتاق و صمیمانه منتظر نظرات و یا دیدگاه شما درباره مسائل ذکر شده هستیم . دوستان خواسته بودند بحث ازدواج را ادامه بدهم .پس من هم حرفی ندارم . آخه این وب متعلق به شما و آنهاست . پس ازدواج و دو سر ... تا سلامی دوباره [دست][خداحافظ]

كويريات

زنده باشند ان شالله و سلامت. ولی من از این بیمارستان دی بد جوری بدم می آد. واقعاَ‌ خیلی بده آدم حس اعتمادش نسبت به دکتر و بیمارستان و این جور جاها از بین بره... من نسبت به بیمارستان دی و جراحی قلب تو ایران به شدت بی اعتمادم. نه واسه اینکه کیفیت جراحی ها پایین ه واسه اینکه آدم هایی که اصلاَ لازم نیست جراحی بشن هر روز به خاطره دلیل های غیرانسانی می رند زیر تیغ جراح ها!

بنفشه

امیدوارم که همیشه سلامت باشن هم پدرتون...هم مادرتون...نوشته تون هم خیلی گریه دار بود[گریه]

sogol

ishala sayashoon hamishe balaye sare shoma va khanevadashoon bashe

دوست من

سلام خواهش می کنم برای من از آقا ابوالفضل (ع) بخواه. با اون نفس پاک شما مطمئنم که دعا تون مستجاب میشه آقا کامران[گل]

مسلم

سلام برای پدرتون آرزوی سلامتی دارم امیدوارم سایه شون همیشه بالای سر خانوادتون باشه(شاگرد کوچیک دکتر پورافشاری)