اتل

پدیده «اتل زدن» را مخصوص تهران می‌دانستم. برای آنها که اینجا را می‌خوانند و با این اصطلاح آشنا نیستند عرض کنم که اتل زدن یعنی سوار کردن خانمهایی که کنار خیابان منتظر ایستاده‌اند که یک ماشینی جلوی پای آنها ترمز کند و آنها را سوار کند. اتفاقات بعد از سوارشدن البته متنوع است و از حوصله این مقال خارج. آنها که علاقمندند می‌توانند با یک جستجوی اینترنتی هزاران لینک برای کسب دانش بیشتر پیدا کنند. بماند. برگردیم سر اصل مطلب. امروز که داشتم به سمت وسط شهر بوستون رانندگی می‌کردم دیدم که خط سمت راست ۴-٣ ماشین توقف کرده‌اند ولی خط سمت چپ ترافیک روانی دارد. سرعتم را کم کردم و دیدم که بله یک عزیز دل برادری کنار خیابان ایستاده و این ماشینها هم منتظر هستند ببینند بالاخره سرکار خانم کدامیکی را انتخاب می‌کند. ما که کار داشتیم و رفتیم اما خودمونیم نسبت لوکس بودن ماشینهایی که ترمز کرده بودند به ظاهر آن خانم خیلی خیلی بیشتر از این نسبت در شهر تهران بود!

/ 8 نظر / 24 بازدید
!

یه سئوال واقعاَ چه حسی نسبت به این افراد دارید؟!! فکر می کنید دلیل اصلی این موضوع چیه؟ ما که تا حالا شابدالعظیمم نرفتیم تا چه رسد بوستون ! ولی در ایران این موضوع تنها علتش فقر و بیکاریه !!!! امیدوارم خدا همه رو بی نیاز کنه و کسی نیازمند کسی نباشه !!!! [تایید]

sogol

ghadima shayad etefaghgate bade savar shodan motefavet bood vali alan akharesh be ye chiz khatm mishe,dalayel in karam be nazare man na faghat faghr ke khaili chizaye dige ham mitoone bashe ke be dalile kamboode time nemitoonam bishtar benevisam

دوست من

به قول آقای ............. این مردان خیابانی هستند که زنان خیابانی را تشویق میکنند ! نوع ماشین هاشون هم دراین مهم بی تاثیر نیست!

رضا

http://www.noavary.com/detail.asp?lang_id=1&id=661

من ٍ دروغین!

پسرم تو نگاه نکنی یه وقتا!!! ... جیزن این خانوما! ... تو همون به کار و زندگیت برس آفرین[دست]

پیمان

حاجی مولتی میدیا کن این وبلاگ لامصبو!

كويريات

من چیزی شبیه این رو تو نروژ دیدم نه در اسلو. و بچه ها (نروژی های اطرافم) گفتند این پدیده نیمه شب به بعد در شهر های کوچک شمالی (شمال نروژ) فقط دیده میشه و کلی همه می آن تو خیابون این کار رو تماشا می کنند و کار دیگه هم نشون دادن ماشین ها بود مثل همون جوری که ملت تو جردن می کردن و هی از بالا به پایین پایین به بالاشو متر می کردند. و گفتند معمولاَ‌دختری که سوار میشه 16 تا 17 ساله اس!

[گریه]