عطسه

دقت کردید به عطسه کردن خودتون یا اطرافیان؟ دیدید که هر آدمی شیوه خاصی داره؟ مثلا بنده دوبار پشت‌هم عطسه می‌کنم. عمویم  به صورت مسلسل‌وار ٧-۶ عطسه می‌کند.پدرم یک عطسه‌ای می‌کند که قدرت زلزله ۷ ریشتری را دارد. یکی از دوستانم جلوی عطسه‌اش را می‌گیرد و می‌گوید از بچگی به خاطر خجالت این کار را کرده و حالا بیشتر جنبه غادت دارد برایش. نکته دیگری که در مورد عطسه توجه مرا جلب کرده بود بحث بسته ‌شدن چشمها و یک تکان ناگهانی است که هنگام عطسه با آن مواجهیم. همیشه فکر می‌کردم که این مساله هنگام رانندگی یا یک کار حساس می‌تواند دردسرساز شود و امروز نمونه‌اش را دیدم. یک راننده وانت عطسه کرده بود و بعد نتوانسته بود اتومبیلش را کنترل کند و رفته بود داخل رودخانه چارلز. روزنامه عکسش را و توضیحش را منتشر کرده بود امروز. خلاصه الان که داره زمستون می‌شه مراقب باشید که با یه سرماخوردگی و عطسه ممکنه برید ته رودخونه!

/ 30 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کامران

انصافا اینکه می‌گن محدودیت خلاقیت رو کور می‌کنه راست می‌گفتن انگار. ببینید چه می‌کنن این طنزپردازان در این بخش نظرات. واقعا 10 دقیقه قهقهه میزدم وقتی رسیدم خونه و این نظرات اخیر رو خوندم. دم نویسندگان گمنامش گرم!

دفتر آقای اوباما

بنده از دفتر آقای اوباما تماس میگیرم. ایشون گفتن چرا بهشون گیر دادین؟ خوبه ایشون بیان در وبلاگتونو تخته کنن و شما رو بفرستن گوآن تانومو که حالشو ببرین؟ بنا بر این از این آزادی که بهتون میدیم سو استفاده نکنین دیگه. ایشون گفتن اگر خیلی باحالین برین فلسطین ادامه تحصیل بدین و دیگه انقندر پز بوستون رو ندین.

حسین

ای سانسورچی بیرحم! ای ضد آزادی!

19.75

سلام بابایی ا ا ا من از این " حسین خان" شاکی هستمممممممممم. چرا منو اذیت میکنید؟ این 19.25 که من نبودم!!![چشمک] اما چون بزرگتر هستید می بخشم.[نیشخند] خدا نکنه تو این هوا آدم سرما بخورده تا چند روز از کل زندگیش می افته. و بعد که میاد میبینه بلهههههههه جانشین پیدا کرده[زبان] مرحبا مرحبا شما واقعا انسان مهربانی هستید که جهت حمایت از دوستتان وقت گذاشته و هزینه نت داده و ذهن خود را به فعالیت جانبی وادار کرده اید حسین خان.[دست][دست]کار شما شایسته ی تقدیر است .من غبطه می خورم که چرا دوستان از خود گذشته ای چون شما ندارم.[ناراحت][چشمک]

كويريات

وا یا خدا چه خبر شده؟ چه آزادی ای داده شده که از این اتفاقها تو کامنت دونی شما افتاده یا خدا! راستی من با آقای کرمانی موافقم.. راجع به زینب توضیحات بیشتری بفرمایید[قهقهه]

من دروغین

پسرم یعنی نظردونی آزاد؟! ... مادر من عطسه معمولی میکنم.حکمش چیه؟ ...

فرناز

واییییییییی چه نظر دونیه باحالی. چه دوستای باذوقی داری تو[خنده]

فرناز

اهه. من دیر رسیدم؟؟؟؟؟؟؟؟ تاییدی شده که اینجا[گریه] منم می خواستم خلاقیتمو به نمایش بگذارم. ای مزدور[عصبانی]

شوهر آلمانی خانم صاحب خونه

موسیو نبینم با خانم من سلام و علیک گرم بکنی. چشاتو درویش کن. روشنه یا روشنت کنم؟

حسین

کامران حرکتت برای فیلتر گذاشتن دوباره خیلی بیهوده بود. عرض خود بردی و زحمت ما داشتی.