معرفی دوباره

یکی از این لینکهای کنار وبلاگ به اسم «من دروغین» هست. نویسنده این وبلاگ که بنده ٢۴ سال هست افتخار آشنایی باهاشون رو دارم از جمله نویسندگان وبلاگی هست که انصافا به قلمش حسادت می‌کنم. غرض از این یادداشت هم این هست که بگم ظاهرا ایشون مجددا شروع کردن به نوشتن در عالم وبلاگ و چند یادداشت نوشتن که همه بسیار قوی و منسجم هست. صاحب این قلم ضمن عرض خیرمقدم دوباره به ایشان به خوانندگان این وبلاگ پیشنهاد می‌نماید که به وبلاگ «من دروغین» هم مراجعه کنند و نوشته‌های آن را بخوانند.

/ 3 نظر / 5 بازدید
iranikan

سلام دوست عزیز سایت خیلی قشنگ،جذاب وپرمحتوایی داری.من مدیر تبلیغات ایرانیکان هستم . ما نیز فرومی علمی ، تخصصی و عمومی بسیار متنوع، با نام ایرانیکان(معدن و گنج ایرانی) را برای همه ایرانیان عزیز و خوش سلیقه راه اندازی کردیم. خوشحال می شویم به جمع دوستانه و علمی ما بیایی . می تونی پس از ثبت نام از مدیر کل سایت، مدیریت انجمنی را درخواست کنی اونها از تخصص و علمت استقبال می کنند. ما ایرانیکانی ها افتخار می کنیم دوست و مدیر لایقی مانند شما در جمع ما باشه. منتظر حضور سبزت هستیم. شاد و سلامت باشی. www.iranikan.com

من ٍ دروغین!

البته من23 سالمه! ... در هر حال من نمی دونم تو چرا از قلم من خوشت میاد ... ما باید در محضر شما تلمذ کنیم!!! ... ممنون که یه پست به من اختصاص دادی ... البته نمی دونم نظر دونیم چی شده!

كويريات

ما هم کلی مسرور شدیم که من دروغین عزیز (با کسره نون) دوباره شروع به نوشتن کردن و اینها![نیشخند]