چی مهمه؟

دیروز از یک نفر پرسیدم «چی مهمه؟» نظرش رو بهم گفت. این پرسشی هست که پدرم تابحال چندین بار ازم پرسیده. «چی مهمه؟». خیلی هم عام و نه در عرصه خاصی. مثلا جوابش می‌تونه برای یکی این باشه که سلامتی مهمه. می‌تونه برای دیگری این باشه که قبولی دانشگاه مهمه. برای شما «چی مهمه؟»

یکی دوتا جواب هم باید به نظرهای بعضی دوستان بدم. یکی اینکه ما اینجا با عید فطر ایران هماهنگ نمی‌کنیم. افق خودمون برای ما ملاک هست. دیگه اینکه توبه و بحثهای مرتبط با اون رو مطرح‌کردن لزوما به معنای غرق در گناه بودن نیست. در آخر هم اینکه مذهبی‌تر شدن وبلاگ در روزهای اخیر رو اصلا با صراحت گفتم خودم وقتی تیتر یادداشتم رو گذاشتم «جوگیر»

/ 12 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دوست من

سلام خوبی آقا کامران خان تنوع مطالب شما باعث میشه که من همیشه به اینجا بیام . و از تازه ی دنیا باخبر بشم البته با ارادت خاصی که در این مدت به خود شما در نتیجه ی مطالعه مطالب و نوع افکار شما پیدا کردم[گل]

19.75

سلام بابایی انسانیت و با وجدان بودن مهمه و اینکه از همه مهمتز خدا رو دوست داشتن چون وقتی دوستش داری همه چیز واست راحتتر میشه نمی خوام بگم روزگارم گله مندی شده است پس میگم بابایی یکی دو تا جواب ندادین بلکه 3پاسخ دادید لطفا ریاضی روپاس بدارید.[لبخند]

Soal kheili kollie va javabe kollish be nazare man eene ke " khodayee boodan" mohemme:) Nazare oon nafari ke azash een soal ro porsidid chi bood rasti?

آرامش داشتن

بنفشه

"انسان بودن" مهمه فکر کنم...

کامران

اون بنده خدا یه ترکیبی از کار و خانواده و آرامش رو گفت. کلا حرفهاش پیچیده بود. تو مایه های فوق دیپلم به بالا!

فرنوش

به نظر منم آرامش مهمترین چیزه ... به قول بابا وقتی میخوای سرت رو بذاری رو بالش فکرت آسوده باشه ...

فرناز

البته بابا این سوال را با یک منظور دیگه می پرسید. خودت که میدونی. یک طورایی انتقاد از تو بود که از هیچی ابراز شادی نمیکردی و اینا..

alireza_ark

man zan nadaaram vali bache haa migan maadar-zan kheilli mohemme

نظر ششم از پایین من بودم نمیدونم چرا ثبت نشده اسمم[عینک]