مقوله فراموش‌شده کبابی!

یک نگاهی به مطالب این هفته‌های اخیر وبلاگ که می‌کردم دیدم که بار معنوی و اخلاقی قضیه رفته بالا و دیگه وقتش هست که یه یادداشت هم راجع به امور دنیوی بنویسم و البته در راس امور دنیوی مقوله چلوکباب قرار دارد! دیشب جای همه اونها که دستشون از دنیا کوتاه هست و اونها که در دره دهات آمریکا و کانادا هستن و باز هم عملا دستشون از دنیا کوتاه هست و اونها که مثل استاد پیمان توی رژیم خودخواسته هستن و لذا دستشون از دنیا کوتاه هست رفتیم یک رستوران ایرانی که دوباره بازشده اینجا و یک غذای ردیفی زدیم بر بدن. این رستوران متاسفانه پارسال آتیش گرفت و سوخت و خوشبختانه به لطف یزدان و بچه‌ها مجددا باز شده. خلاصه اومدین این طرفها یه غذای خوب می‌تونید ما رو مهمون کنید در این رستوران. برای اینکه جزییات رو هم بدونید یه سیخ کوبیده و یه سیخ جوجه و یه سیخ برگ با گوجه و برنج و ماست و سالاد شیرازی جمعا شد با انعام و مالیات ۴٠ دلار. نوش جونم! در همین راستای پرفضیلت سورچرونی و امور دنیوی یک توصیه ویژه‌ای دارم که این وبلاگ تنبل‌خونه شاه‌عباسی رو ببینید. خانم الهه داره در هلند غذا درست می‌کنه و دستور غذاش و عکس غذاها رو می‌گذاره توی این تنبل‌خونه. معلوم هم هست که کارش درسته‌ها. اینه که یه وقتی برین سراغ وبلاگش که شکمتون سیر باشه یا غذا برای خوردن در دسترستون باشه!

/ 13 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
!

والا جونم واستون بگه که روز تولدم کن یکی رو مهمون کردم به یکی از رستورانهای خوب تهران , و رفتیم یه جورایی غذای دریایی خوردیم پر از ماهی , میگو و خرچنگ و سبزیجات دریایی و از این حرفها . به حرحال به من خوش گذشت ولی فکر می کنم مهمونم چندان از غذای خودش لذت نبرد !!!!! بگذریم طرف مقابله بنده ناچیز یه بنده خوب خدا بود!!!!!! در انتها خاطرنشان میکند که آدمهایی که توی ایران نیستند فکر کنم در این مورد خاص وضعیتشون بهتر از ما باشه!!! [ناراحت][لبخند]

رضا

مهندس! من وبلاگ این خانوم آلمانی‌ رو پیدا کردم. امروز یه پست گذاشته به این مضمون: باز امروز این پسر همسایه مون من رو برد رستوران ایرانی‌! طفلکی فکر میکنه من ازش خوشم میاد، میخواد مخ ما رو پیاده کنه! یکی‌ نیست بهش بگه آبجیت خودش بچه ناف داون تاون فرانکفورته. مخلص کلام یه سیخ کوبیده و یه سیخ جوجه و یه سیخ برگ با گوجه و برنج و ماست و سالاد شیرازی زدیم به بدن. پولش شد ۴۰ دلار که طرف پیاده شد! نوش جونم!

كويريات

من چلو کباب می خوام. ما که در دره دهات هلندیم یا باید بکوبیم بریم لاهه چلوکباب بخوریم یا پاریس یا همچین جاهایی! این دفعه رفتین جای من هم بخورین. من هم اینجا همه غذاهایی که می پزم جای شما می خورم[نیشخند] خلاصه خیلی ممنون از تبلیغات مفصلتون!

من دروغین

آدم واسه خوردن پول خرج نکنه واسه چی خرج کنه؟ ... بخورید و بیاشامید اما اسراف نکنید ...

19.75

سلام بابایی بهتون نمی یاد این حرفایی که میگن درسته؟؟[سبز][چشمک] غذایی که خورده شد ه و پولش حساب شده نوش جونم میشه.[لبخند] راستی شما تونستید این همه رو با هم میل بکنید؟

کامران

شما خوانندگان عزیز ذهنتون رو مشوش نکنید به خاطر مطالبی که عده‌ای معلوم‌الحال از داخل لوله بخاری و یا از سواحل سانتامونیکا می‌نویسند.

علی ن

کامران تو چه جوری سه تا سیخ کباب رو با مخلفات تنهایی خوردی؟ ضمنا حالا کالج استیشن شد دره دهات؟!!!

کامران

علی جون نوکرتم یه نگاه به بقیه نظرات بنداز! عالم و آدم به ما گیر دادن که با کی رفته بودیم و شما میای می‌گی چطور اینها رو تنها خوردم؟! ضمنا گلاب به روت اما اگه کالج‌استیشن دهات نیست پس لابد واشنگتن دهاته! البته ما جسارت نکرده بودیم ها اما حالا که اشاره کردی باید بگم که آره دیگه شما جزو اون Category قرار می گیری!

19.75

سلام بابایی خوبین؟ شما حق دارید هر وقت که خواستید سکوت اختیار کنید و یا ... اما این سکوت اگه اجبارا دوطرفه بشه نگران کننده است. امید وارم از نگرانی احتمالی نجات پیدا کنید.