شکرگزاری

برای ما ایرانی‌ها شکرگزاری روز خاصی ندارد. هر روز اگر بخواهی می‌توانی شکرگزار نعمتهای خدا باشی و می‌توانی به شکرانه موفقیتهایی که داشتی به دیگران هم کمک کنی. این موضوع در آمریکا هم البته هست اما یک روز خاص هم دارند با آداب و سنن خاص خودش برای شکرگزاری. از جمله آداب این روز هم پختن بوقلمون هست و یک سری غذاهای دیگر. خلاصه امر اینکه امسال ما جمعی را دعوت کردیم و روز شکرگزاری برگزار کردیم که این یکی را هم امتحان کرده باشیم. بد هم نبود. فردای روزشکرگزاری هم روز خرید است و حراجیها برپا. ما که چیزی نمی خواستیم ولی بقیه ظاهرا بهره وافی برده بودند از قیمتهای پایین اجناس.

/ 29 نظر / 49 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زهرا

اوا!!! خداحافظی و اینا یعنی چی؟ حالا اگه یه مدت می خواین ننویسین خوب ننویسین ولی خداحافظی نکنید ، یهو یه وقت هایی پیش میاد که آدم به وبلاگش احتباج داره !

alireza kermani (ark)

kollan karman joon damet garm ke dige neminevisi chon mataalbet ro asaab bood , mesle harfaaye ahmadi nejaad ke sar o tah nadaasht, vali ye kaari kon har rooz biaa ye chizi az zendegi ye khodet benevis maslan benevis "emrooz shaam khordam " man o aaghaa reza miporsim baa ki? yaa masalan benevis emrooz raftam kharid dobaare man aaghaa reza migim " vaase ki?" kholaase ke ye sari matlab dar hade khodet benevis maa ham dar hade khodet comment midim

19.75

سلام 2روز پر از شادی و دعا و نیایش بود فکر کردیم اگه برگردیم شما چیزی نوشتید! روز عرفه و عید قربان و تبریک میگم. امید دعا و برآورده شدنشونو دارم. راستی نظرتون درباره ی غرور چیه؟ چرا اینقدر مغرورید؟

peyman

loos nasho haaji, inja khoob bood, dashtg baraat zan peida mishod taaze

19.75

[قهر] ما اگه این حرفارو و ناز کشیدنارو به خورشید و ماه میگفتم الان اومده بودن زمین. خیلی بدین که به حرف این همه خواننده بیتوجهییییییی میکنیددد.[قهر] مغروریدددددد و این خیلی بده.[شیطان]

Ihre alte Freundin

Ich liebe dich nicht mehr, da Sie nicht schreiben Sie hier mehr.

لیشام

نیک می دانی که حقیر خواه ناخواه به موقعش اکیدا و عمیقا دهن آب نکشیده می شوم. پس لطف نموده ـ ضمن احترام و عرض ادب حضور آقا ابوالفضل ـ خودت را بیش چس نکن! البته اگر حالی بود و این حال و روز مریضی از ما رخت بربست، می توانم کمی مستدل تر از این چیزی که اشاره شد با حضرت عالی به تعامل بپردازم (جای خدایار خالی)

علی

ای آقا! شما هم که اعلام ورشکستگی کردی که برادر! فکر کرده بودیم فقط ماییم

19.75

سلام. امیدوارم خوب باشید. سال نوتون مبارک. با بهترین آرزو ها.[لبخند][گل]

ونوس

زندگی،حرفی در میان ژرفترین و گنگترین جمله های زیستن . آه و صد آه از این روزگار که جاده ایست بی انتها ولی بن بست ، بن بست از خیال زیباترین رویا های شبانه، بن بست از زیبا ترین کلمات و بن بست از یک پایان خوب . و بي انتهاست از ... زشتترين خيالات. زشتترين كلمات و آه و ناله هايي كه هزاران كتاب بي پايان قلم بر آنان نفس خالي كرد... و چشماني باز بي انتها بر آنها گريست. چرا اين روزگار معرفت را در خود جاي نميدهد؟؟؟.....!